Węzeł

Węzeł

Tytuł oryginalny: The Knot

Premiera: 5 października 2012 (świat)

Kraj:

Aktorzy: ,

Gatunek: Komedia romantyczna

Bądź pierwszy

Informacje o filmie Węzeł

Co stanie się, kiedy tuż przed najważniejszym dniem w życiu, wszystko układa się przeciwnie z założeniami? Zamiast kończących się przygotowań, totalny chaos, zamiast harmonii i relaksu, zmartwienia i przeciwności losu.

Dla głównych bohaterów filmu Węzeł wyczekany ślub i wesele, zaczynają jawić się, jako znak, który podpowiada rozstanie. Jak więc zakończy się ta historia? Zarówno Alexandra (Talulah Riley), jak i Jeremy (Matthew McNulty) marzyli o tym dniu od dawna, wierząc w to, że będzie to wspaniała uroczystość, która przypieczętuje ich miłość. Jednak wszelkie niepowodzenia, które pojawiają się na drodze do szczęścia, zaczynają zupełnie przekraczać granice wytrzymałości przyszłych państwa młodych. „Węzeł” to doskonała, brytyjska komedia, która niemal do cna wyczerpuje temat, jakim są przygotowania ślubne. Zabawne sytuacje przelatają się z przemyślanymi i dowcipnymi gagami, których nie brakuje w całym filmie.

Doskonale obsadzone role, zarówno w przypadku głównych postaci, jak i pobocznych, sprawiły, że film J. Lawrenca to świetna propozycja, zarówno dla miłośników komedii, jak i wielbicielek romantycznych opowieści. Jest to doskonała propozycja na filmowy wieczór, którego głównym tematem ma być doskonała zabawa.

Zwiastun komedii


Co warto zobaczyć

40 dni i 40 nocy

Matt Sulilivan bardzo przeżywa rozstanie ze swoją

40-letni Prawiczek

Tytułowy czterdziestoletni prawiczek, Andy Stitzer wiedzie